Home آرشیو هپلی آهای هپلی جان!
آرشیو هپلی - تازه ها - هپلی - اکتبر 24, 2023

آهای هپلی جان!

نامهُ وارده

هپلی جان بدادم برس و مرا از سرگردانی نجات بده . نمیدانم میدانی یا نه که اینجانب مسلمانم و نماز و روزه ام نیز بجاست ونمی توانم منکر امر به معروف و نهی از منکر شوم. این که کسی را به کار خوب و نیک دعوت کنی و از کار بد برحذرش بداری به هر دین و مذهبی کار درستی است چه برسد به اسلام عزیز اما مدتی است که اخبار ناگواری از اینجا و آنجا بگوش می رسد که معلوم نیست تبلیغات استکبار جهانی است یا خدای ناکرده زبانم لال حقیقت دارد و کم مانده ته مانده باورمان را هم بباد بدهد.

در خبرها گاهی صحبت از «تعرض جنسی»، «مقاومت نوجوانان» و  «تجاوز ناقص» و غیره می شود که مشخص نیست موضوع از چه قرار است . تا این که در خبری خواندم که از قاری کلام الله مجید آقای توسی که صدایی ملکوتی دارد شکایت شده که جوانانی که در محضر ایشان مشتاق یادگیری قران بوده اند او را متهم به لواط و تجاوز کرده اند.این موضوع خیلی سروصدا کرد ولی با کمال تعجب دیدم که اولین نهادی که در این پرونده دخالت  نموده و به حمایت از او قیام کرد شورای عالی قرآن  با وثیقه 100 میلیون تومانی مانع بازداشت متهم شد و بار دیگر با  قرار کفالت600 میلیون تومانی مانع از رفتن او به زندان شد و بعد روی پرونده خاک پاشیدند و خلاصه پرونده مختومه شد و بر این مخلص معلوم نشد که بالاخره داستان از چه قرار است و دخولی واقع شده یا نه.

 این مصیبت کافی نبود که  خبر رابطه «معاون امر به معروف» در گیلان با باجناق خودش  پیچید . من که همواره به این نوع شایعات بی اعتنا بوده و باور نمی کردم با دیدن فیلم قبیح لواط حضرات آه از نهادم برآمد . گروهی از خدا بی خبرو معاند در محله به ریش اینجانب و اعتقادات من می خندند و از هر فرصتی می خواهند به من و باورهای من آسیب بزنند فرصت را غنیمت شمرده و این فیلم را برایم نمایش دادند. بالاخره هم نفهمیدیم کار این اقایان که متصدی ارشاد و امر به معروف هستند به کجا کشید و به سکوت برگزار شد ولی فکر آن چون خوره بجانم افتاده و دست بردار نیست .

در شش و بش این اوضاع بودم که خبر دهشت بار لواط رضا ثقتی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان با یک مرد جوان رسید . رضا ثقتی که در امر به معروف بسیار کوشا و همه اهالی گیلان از سخت گیری او در امر حجاب آگاه هستند چطور مبادرت به این امر فجیع کرده است؟ اما دفاع نماینده مجلس کاظم دلخوش ازاو که با استناد به قران کریم اگر آبروی مؤمنی را ببرند عذابی دردناک وعده داده شده است سر و ته قضیه بهم آمد و رئیس مجلس هم تصدیق کرد.

 خلاصه هپلی عزیز دردسرت ندهم فکر کردم شاید لواط حلال شده باشد و من قاسم آبادی در این ده کوره قاسم آباد بی خبرم  و ناچارشدم از محضر آیت الله مکارم شیرازی  استفتأ کنم که رفع شک و شبهه نمایم و خوشبختانه این پاسخ آمد:

«اگر عمل شنیع لواط به طریق شرعی اثبات شود و فاعل و مفعول با رضایت تن به این عمل ضد انسانی و ضد اخلاقی داده باشند، حکم آنان قتل است که یا دیوار بر آنان خراب می شود یا از بلندی پرتاب می شوند یا با شمشیر کشته و یا در آتش سوزانده می شوند»

 آیا جناب توسی و معاون امر به معروف و طرف مربوطه یا ثقتی  اعدام شده  یا در آتش سوزانده یا از بلندی پرتاپ شده و یا زیر آوار مانده اند که من بی خبرم ؟ یا اینکه لواط حلال شده یا استثنائا لواط  با باجناق حلال شده است. لطفا مرا مطلع کنید و از این عذاب رهایم کنید.

مخلص شما محمود قاسم آبادی

پاسخ

حضور محترم قاسم آبادی عزیز

از اینکه هپلی را محرم دیدی و درددل کردی بسیارخوشحالم ولی  باید عرض کنم  که کلیه فتاوی و محتویات رساله ها ی علما مختص عوام الناس است و علما و به تازگی آقازاده ها و اقوام مشمول آن قوانین نمی شوند و برای نمونه نظر جنابعالی را به یک رسوایی مشابه ​ قدیمی در اوایل خرداد 1397 مربوط به معاون دبیرستان دکتر معین جلب می کنم که دل رهبری را بدرد آورد و مستقیما به رئیس قوه قضاییه نامه نوشت :« مقتضی است پس از محاکمه سریعاً حدود الهی را در رابطه با محکومان اجرا نمایید.» سپس صادق لاریجانی این دستور اکید را حاکی از دغدغهٔ رهبری دانست، و به رئیس کل دادگستری استان تهران «اجرای حکم مقتضی بدون هیچ اغماضی» را دستور داد. بله در مورد این فرد با وجود اینکه از افراد گزینشی اعزام شده به مدارس بود و یکجوری خودی محسوب می شد اجرای حکم بدون اغماض انجام پذیرفت در صورتی که همانطور که در نامه شما آمده برای حفظ آبروی صاحبان عمامه و علمای اسلام تعقیب این مسایل را به صلاح اسلام ندانسته اند. به این مطلب قبلا یکی از نویسندگان ایران لیبرال پاسخ داده است و عجیب است شما که خواننده پروپا قرص ایران لیبرال هستید آن را ندیده اید :«همانطور که در دنیا مصونیت پارلمانی داریم که مختص نمایندگان مجلس است و مصونیت دیپلماتیک داریم که پرسنل دیپلماتیک یک کشور را (البته به غیر از آمریکا) در کشورهای دیگر از تعقیب و بازداشت مصون می دارد، مصونیت اسلاماتیک هم داریم که مخصوص است به علمای اعلام و اعضای هیات حاکمه دولت اسلامی و آنها را اصولاً در برابر هر نوع تعرض نیروهای انتظامی و طبعاً تعقیب قانونی حفظ می کند، حال چه داستان لواط باشد، چه اختلاس، چه قتل. خلاصه هر کاری که بر دیگران حرام است، برای گروه اخیر حلال است، آنهم با ضمانت فقهی.» برای مطالعه بیشتر به این لینک مراجعه فرمایید.

مصونیت اسلاماتیک- حسن بهگر

سه شنبه – ۲ آبان ۱۴۰۲

2023-10-2