Home ستون آزاد آرشیو ستون آزاد خانم معصومه علینژادهمه تخم مرغ هایتان را درسبدآمریکا نگذارید!-کاوه فرزند ملت

خانم معصومه علینژادهمه تخم مرغ هایتان را درسبدآمریکا نگذارید!-کاوه فرزند ملت

از سرپنجه شاهین قضا غافل نباشید

اما چرا نه مسیح و همان معصومه ، علت اینست که این لقب مسیح و جنگنده آزادی و مدافع دمکراسی القابی هستند که تاریخ مصرف دارند و آمریکا هر از گاهی این القاب را به کسانی می دهد . وقتی که وزیر خارجه قبلی آیت الله مایک به شما لقب مبارز راه آزادی داد و شما نیز در سخنرانی اخیر خود به ” زلنسکی ” همین لقب را دادید برای هر فعال سیاسی ، روزها و سال هایی تداعی شد که سازمان سیا و آمریکا به ” بن لادن ” دقیقا همین لقب را دادند ! بنابراین شما و زلنسکی از داشتن چنین القابی زیاد بر خود نبالید . آمریکا روزی به مبارزه با اتحاد شوروی نیاز داشت و این نیاز را فقط عقب مانده ترین گرایشات وهابی از نوع بن لادن می توانستند پاسخ گویند و آمریکایی ها عین همین لقب فعلی شما را به بن لادن بنیادگرا دقت کنید به بن لادن لقب مبارز راه ازادی دادند. شما البته کمی از بن لادن بهتر هستید … اینها در بذل و بخشش القاب و دلار هیچ خستی بخرج نمی دهند باد هوا و کاغذ سبز است .. آمریکایی ها اما به شما شخصیت نخواهند داد !!و کسانی مثل شما را حرامزاده های خودمان می نامند، آمریکایی ها ممکنست برای شما در شبکه های اجتماعی 9 میلیون دنبال کننده جور کنند، دنبال کننده هایی که امروز هر کس که کمی با علوم کامپوتری اشنا باشد می تواند سقف آنرا میلیونی کند و یا خیلی راحت دنبال کننده بخرد، اما آمریکایی ها به شما احترام در میان مردم خود نخواهند بخشید …اگر بن لادن مبازر و جنگنده راه آزادی بود شما و زلنسکی هم مبارز راه آزادی هستید ! آمریکا امروز برای به چالش کشیدن و کشاندن ج.ا. به پای میز مذاکره به تضعیف آن نظام نیاز دارد و شما می توانید این نیاز را بر طرف کنید، شما را باد می کنند، هندوانه زیر بغلتان می گذارند وشما به عنوان کسی که هیچ شناختی از سیاست و ظرایف آن ندارید بقول معروف سر کار می روید. یک لحظه فکر کنید: بن لادن مبارز راه آزادی و به قول تشویق کنندگان آمریکایی اش مدافع ناموس افغانها کجاست؟ الان کجاست؟ توسط همان آمریکایی ها چنان عمیق و به قعر دریا فرو انداخته شد که هر ذره تنش طعمه یک ماهی شد! بر سر “چاکاشویلی ” دیگر مبارز راه باصطلاح آزادی چه آمد؟ وی نیز قرار بود که کشور مطبوع خود گرجستان را به پایگاه ناتو در قفقاز تبدیل کند وی نیز تاریخ مصرفش بسرآمد والان در حال نوشیدن آب خنک در زندان است! قهرمان و جنگنده دیگر راه آزادی زلنسکی که شما نیز افتخار کردید که با وی در یک صحنه هستید، بیش از 30% خاک خود را با امید واهی کمک آمریکا از دست داده است و روزی حداقل 100 نفر اکرایینی نیز در میدان جنگ نابرابری که ناتو وی را بسوی آن ورطه هل داد کشته می شوند. شما راه اکراین و گرجستان را برای همکاری با آمریکا و مبارزه با ج.ا. به مردم ایران پیشنهاد می کنید؟ این دو که بخش هایی از خاک خود را از دست دادند! می خواهید ما را به راه آنها ببرید ؟ محمد رضا شاه که فدایی آمریکا بود را به دیوانه خانه ای در خانه ارباب راه ندادند …بر سر آمریکایی های ایرانی تبار مشغول بخدمت چه خواهد آمد…؟ کدام سرنوشت در انتظار شماست ؟ کمی فکر کنید !
یعنی دست اتحاد به کسی داده اید که رییس جمهور آن ” فرانکلین روزولت ” به متحدانی از این دست از نوع شما ” حرامزاده های خودمان ” (Our bastard)لقب می داد و می گفت آنها قطعا حرام زاده اند اما حرام زاده های خودمان هستند و به طرفه العینی آنهارا می فروشد .
ممکنست بگویید که شما بعنوان شهروند آمریکا و کارمند صدای آمریکا هیچگاه تضادی با کشور جدید خود نخواهید داشت و بعد از مدتی در صورتی که برای گرفتن قدرت به ایران بازنگردید ( در سیاست قدرتگیری هیچ نیرویی غیر ممکن نیست ) با گرفتن بازنشستگی به زندگی خوشی در کنار خانواده خود ادامه خواهید داد. اما از یادنبرید که همکاری های شما با امریکا در حالی که ازوزیر امور خارجه کشور خود بلینکن می خواهید که به ج.ا. سخت بگیرد از نظر یک ملی گرا یعنی ملی گرایی که خواهان بر اندازی ج.ا. نیز هست ، خیانت به کشور تلقی می شود. از نظر دور ندارید که چشم انداز آینده ایران فقط قدرت گیری دوستان اصلاح طلب و یا سلطنت طلب شما نیست، قدرتگیری یک نظام ملی گرای انقلابی سکولار ولاییک در ادامه حرکت آزادیخواهانه ای که از یک قرن پیش در ایران شروع شده نیز یکی از احتمالات است و چنان نظامی، بر چنین خطاهایی چشم نخواهد پوشید! شاید در فردایی نه چندان دور نظام حاکم بر ایران که با آمریکا روابط دوستانه ای خواهد داشت خواهان استرداد شما از آمریکا شود، آمریکایی ها که متحدان خود را به پشیزی می فروشند و اگر آمریکا شما را به ما بفروشد در آن صورت بدتر ازآنچه بر بن لادن در قعر آب های سیاه گذشت هزاران ماهی سیاه کوچولو در ایران برای نوک زدن به شما منتطرتان خواهند بودً!
بگذارید برای شما حکایت دیگری سر کنم ، لیلا پهلوی دختر شاه ، بعد از مرگ پدر تصمیم به ادامه تحصیل در دانشگاههای آمریکا می گیرد ، اما پدروی در آن هنگام بر سریر قدرت نبوده است که با ضرب وزور ساواک از انتشار حقیقت در باره حکومت استبدادی خود جلوگیری کند و وی به هر دانشگاهی که وارد می شده است ، با پچ پچ حاضرین مواجه می شده که وی دختر همان دیکتاتور فراری است شما و همکاران پمپئو و مالی وصدای آمریکا و رادیو فدا و امثالهم … نیز دعا کنید یا اصلاح طلبان و یا سلطنت طلبان در ایران بقدرت برسند چون در صورت بقدرت رسیدن نسل دوم انقلابیون که قطعا سکولار و لاییک خواهند بود بسیاری اسرار آمریکایی های ایرانی تبار ( our bastard ) از پرده بیرون خواهد افتاد و اینان که یا پول می گرفته اند و یا مامور و معذور سیا بوده اند برگ انجیری برای پوشاندن شرمگاه گناه آلود خود در همکاری با بیگانه نخواهند داشت .
شکی نیست که ج.ا. به نوعی با شما مماشات می کند و به شما نیازهم دارد ، نوعی رابطه عشق و نفرت میان شما و نظام بر قرار است نیاز نظام هم در عین سخت گیری به شما اینست که شما مبارزات سرنگونی طلبانه را وارد بیراهه مبارزات بی خاصیت مبارزه با حجاب اجباری کرده و با امیدوار کردن آمریکا و اسراییل به مبارزات بیحاصلی از نوع چهارشنبه های سفید و صورتی به ج.ا. مصونیت ابدی میدهید .دستگاه های اطلاعاتی ج.ا. از داشتن دشمنانی مانند شما بسیار خوشحال هستند ، انداختن مبارزات مردم ایران به دامچاله مبارزه با حجاب اجباری و پودر وماتیک و…، معروف کردن قهرمانان اپوزیسیون به کسانیکه در خیابان های نیویورک بشکن و بالا انداز می رقصند وآماده اند تا مانند آن یکی در پاریس تا دوربین فیلمبرداری پیدا کنند جامه از تن برکشند و معروف شوند و نهایتا معروف شدن قهرمانان اپوزیسیون به کسانی که به امریکا دخیل بسته اند از خدمات ناخواسته شما به نظام است . نیاز شما به ج.ا. اینست که نظام مثلا طرح خنده دار دزدیدن شما را بریزد و بعد شما آنرا علنی کنید و بتوانید با مانور دادن بر روی این طرح قیمت خود را برای طرف آمریکایی بالاببرید .
. شما وامثال شما که اوج مبارزه قهرمانانه خود را در حاملگی قبل از ازدواج میدانید در بدنام کردن اپوزیسیون و متحد کردن صفوف نظام نقش اساسی دارید و روزی برای این همه نقش منفی در مبارزات مردم ایران قطعا جوابگو خواهید بود .
در میان اپوزیسیون ملی و مستقل و مترقی ، در میان فرزندان زعیم بزرگ حضرت مصدق ، کسانی هستند که تمام عمر خود را در مبارزه با شاه و آخوند نهاده ، شکنجه ها شده ، زندانها کشیده اند بهترین دوستان اشان در برابر چشمانشان شکنجه و کشته شده اند ، اشکها ریخته شده ، خانمان ها بر باد رفته و اکنون کسانی که حداکثر مبارزه اشان با رژیم ، رسیدن بوصال اصلاح طلبا ن آنهم بطریق مدت المعلوم و مبلغ المحدود بوده و یا بقول خودشان زحمت کشیده با نظام مبارزه کرده و بدون نکاح حامله شده اند از گرد راه نرسیده ، صاحب انقلاب و ریاست جمهور و …. بشوند ، کسانی که تا در ایران بوده اند در سوی قدرت و اصلاح طلبان بودند وبرای نشستن بر سر سفره قدرت حتی تن به خفت علی المدت المعلوم داده اند و بعد هم که بخارج آمده اند بازهم دیده اند سفره طرف آمریکا چربتر است و بازهم عقد موقت با طرف مسلط بسته اند و اینبار به نکاح موقت آیت الله مایک در آمده اند و فکر می کنند که مردم این زرنگی ها را نمی بینند . ! حاشا و کلا که نیروهای برانداز ملی گرا تن بقدرت گیری فاحشگان سیاسی بدهند.
شما همانطور که خود میگویید دختر کوچکی از روستایی در شمال ایران بودید ، بعدا با اصلاح طلبان فعالیت سیاسی کرده و اکنون در مجامع بین المللی آمریکایی سخن میگویید ،! میدانید که شما نیز بخشی از فرزندان روستاییان و حاشیه نشین شهرها بودید که توسط همین انقلاب از حاشیه نشینی نجات پیدا کرده و ترقی کرده اید ! میدانید اگر انقلاب نشده بود شما و بسیاری مانند شما هیچگاه در نظام نخبه پرور شاه امکان حتی رفتن بدانشگاه پیدا نمی کردید تا چه رسد به اینکه به شخصیت سیاسی تبدیل شوید ! میدانید شما ، اصلاح طلبان ، بسیاری از مقامات ج.ا. و حتی رهبری آن ، فرزندان انقلابی هستید که هر کدام به شکلی در مقابل آن ایستاده اید ؟ بخشی از شما برای ترقی خود به آمریکا آویخته و آن دیگر ی ها به روسیه آویزان شده اند و آنچه که در این میان فراموش شده است غم و محنتی است که توسط هر دو طرف شما بر مردم تحمیل می شود ، آن یکی اتان مسبب تحریم ها و دیگری ها نیز تحریک کننده تحریمها هستید ، هردوتا ی اتان نا ن تحریمها را می خورید و گرسنگی و فقر فحشا از دستاوردهایتان برای مردم است ! مردم ما مسببین و محرکین تحریمها را هر گز نخواهند بخشید .
میدانید که هر دو جناح در مقابل انقلاب ایستاده اید و این انقلاب را سر باز ایستادن نیست و هر نیرویی که در مقابلش بایستد خرد خواهد شد ! انقلاب به شما و امثال شما تعیین بخشید ، به شما و امثال شما شخصیت داد ، رهبرتان کرد ، از ده کوره های خودتان بدرتان آورد و اکنون ناز بر غلام ترک و استر می کنید می دانید که بر خر خودتان خواهید نشست و مانند لیلا پهلوی روی رفتن به هیچ کجا را نخواهید داشت ؟ . مواظب باشید فردا روزی که در ایران نسل دوم انقلاب ، فرزندان دموکرات ، سکولار و مترقی آن بر سر قدرت بنشینند ، فعالیتهای آمریکایی های ایرانی تبار را در تحریک خارجی ها برای فشار بیشتر به مردم ایران جرم خواهند انگاشت . من آنچه شرط بلاغ است با تو می گویم … توخواه از سخن من پند گیر خواه ملال ….

22/06/23