Home خبرها ارشیو خبرها ترور سلمان رشدی پیامد توحش و تروریسم حاکمان جمهوری اسلامی است
ارشیو خبرها - خبرها - آگوست 16, 2022

ترور سلمان رشدی پیامد توحش و تروریسم حاکمان جمهوری اسلامی است

بر اساس اخبار رسیده سلمان رشدی، نویسنده مشهور هندی الاصل، بریتانیایی – آمریکایی روز جمعه در نیویورک توسط مردی ۲۵ ساله با چاقو بشدت مجروح شده است. احتمال نابینا شدن یک چشم این نویسنده وجود دارد. عصب یکی از دست‌های او هم آسیب دیده و ضربه یا ضربات چاقو به کبد وی هم اصابت کرده است.

مجرم از هواداران حزب الله لبنان بوده، دو رهبر پیشین و کنونی جمهوری اسلامی و قاسم سلیمانی را ستایش میکرده و مبلغ دیدگاه سپاه پاسداران بوده است.

در پی این اقدام وحشیانه حسین شریعتمداری منصوب علی خامنه ای در روزنامه کیهان نوشت: “آفرین بر آن مرد دلاور و وظیفه‌ شناسی که در نیویورک به سلمان رشدی مرتد و خبیث حمله کرده و بوسه بر دست او که با چاقو گردن دشمن خدا را پاره کرده است.” و ابراز امیدواری کرد که به زودی “گردن سلمان رشدی” هم قطع شود. همچنین وحید یامین ‌پور، معاون وزیر ورزش و جوانان دولت سیزدهم جمهوری اسلامی در توئیتی در ارتباط با ترور این نویسنده نوشت: “ماجرا این دفعه واقعا برد-برد است”!

پایه گذار جمهوری اسلامی، امام اول شیعیان را به این دلیل “به تمام معنی انسان” میدانست که گویا وی 700 نفر از طرفداران ادیان دیگر را در یکروز از دم شمشیر گذرانده بود. خود او در سال 67 دستور اعدام هزاران تن از زندانیان بیگناه در ایران را داد و جنایات بازماندگان او نه تنها علیه مردم ایران بلکه همچنین علیه شهروندان کشورهای دیگر نیز همچنان ادامه دارد. ترور سلمان رشدی حتی اگر آنطور که رسانه نوشته اند بطور فردی صورت گرفته باشد قطعا نتیجه دیررس حکم معروف روح ‌الله خمینی پایه گذار جمهوری اسلامی مبنی بر «مرتد» و «مهدورالدم» بودن وی میباشد.

سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور این ترور را به عنوان یک اقدام ضد انسانی، وحشیانه، ضد آزادی و ضد تمدن بشری محکوم میکند. از آغاز جمهوری اسلامی مردم ایران با فداکاری و گاه مایه گذاشتن از جان خود علیه جمهوری اسلامی و برای تحقق آزادی، عدالت و حاکمیت ملت تلاش کرده اند. جهانیان آشنا با این مبارزات و فرهنگ و تمدن دیرپای ایران  میدانند که اقدامات گروه تروریست و آدمکش حاکم ربطی به اکثریت قاطع ملت ایران ندارد.

سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور

بیست و سوم مرداد 1401 برابر چهاردهم اوت 2022

info@iranazad.info

http://www.iranazad.info/