Home آرشیو خبرها نهضت مقاومت ملی ایران: مراسم یادبود بیست ‌و‌هشتمین سالروز قتل شاپور بختیار و سروش کتیبه
آرشیو خبرها - خبرها - جولای 8, 2019

نهضت مقاومت ملی ایران: مراسم یادبود بیست ‌و‌هشتمین سالروز قتل شاپور بختیار و سروش کتیبه

نهضت مقاومت ملی ایران
بنیانگذاردکتر شاپور بختیار
National Movement of the Iranian Resistance
NAMIR
Founded by Chapour Bachtiar
مراسم یادبود
بیست ‌و‌هشتمین سالروز قتل
شاپور بختیار و سروش کتیبه
*
هموطنان گرامی،

روز ششم اوت ۱۹۹۱، جلادان فرستاده شده از سوی دستگاه رهبری جمهوری اسلامی، دکتر شاپور بختیار، آخرین نخست‌ وزیر نظام مشروطه‌ی ایران، ادامه دهنده‌ ی ثابت قدم راه مصدق، نخستین، اصولی‌ترین و استوارترین مخالف نظام جمهوری اسلامی، بنیانگذار و رهبر نهضت مقاومت ملی ایران و دستیار وفادارش سروش کتیبه را به طرز فجیعی به قتل رساندند.

بدین مناسبت، همچون بیست و هشت سال گذشته، به دعوت نهضت مقاومت ملی ایران روز سه شنبه ۱۵ مردادماه ۱۳۹۸ برابر با ۶ اوت ۲۰۱۹ ، اعضای خانواده، آشنایان، یاران، هواداران و دیگر هموطنان شاپور بختیار برای گرامی‌داشت یاد این بزرگمرد سیاست ایران بر مزار وی و دستیار وفادارش سروش کتیبه گرد خواهند ‌آمد.

در این مراسم دو سخنران سخن خواهند گفت و پیام های رسیده به سمع حاضران خواهد رسید.
سخنرانان امسال عبارت اند از آقای ناصر کاخساز، جواد طالعی، سخنرانان مهمان، و آقای علی شاکری زند، هماهنگ کننده ی هیأت اجرائی نهضت مقاومت ملی ایران.

نهضت مقاومت ملی ایران از کلیه ی هموطنان گرامی، ایرانیان آزادیخواه و خواستاران ایرانی رهایی یافته از بند اسارت و فساد حاکمیت مذهبی، ایرانی آزاد و مستقل، برای حضور در این مراسم دعوت می‌نماید.
در این مراسم که از ساعت شانزده (۴ بعد از ظهر) تا هفده و سی دقیقه (۵:۳۰) برگذار می شود پس از پخش سرود ای ایران و قرائت پیام ها، ابتدا سخنرانان میهمان و سپس سخنران عضو نهضت مقاومت ملی ایران سخنان خود را به ‌سمع حاضران خواهند رساند. مراسم با پخش سرود نهضت مقاومت ملی ایران پایان می یابد.
از رسانه های محترم تقاضا می شود که حضور نماینده ی خود را، از پیش و با ذکر نام، به نشانی سایت اینترنتی نهضت مقاومت ملی ایران اطلاع دهند.
ایران هرگز نخواهد مرد
شنبه ۱۵ تیرماه ۱۳۹۸
برابر ۶ ژوئیه ۲۰۱۹
نهضت مقاومت ملی ایران

نشانی گورستان مون‌‌‌پارناس:
Cimetière de Montparnasse
3, Boulevard Edgar Quinet,
75014 Paris